EBSO Pazar Yeri
GELENEKSEL BURSİYER TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı (EBSOV) Yönetim Kurulu  Başkan Yardımcıları Berkay Eskinazi ve  İlhan Kuloğlu’nun yanı sıra EBSOV bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kadınlar Birliği üyeleri, Sanayiciler Kulübü’nde düzenlenen toplantıda bursiyer öğrencilerle bir araya geldi.

 

Kadınlar Birliği üyeleri, öğrencilerle yaptıkları sohbetlerde bir yandan onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırken bir yandan da yeni öğretim yılında eğitime katkı amacıyla gerçekleştirmeyi planladıkları projelerden sözettiler. Kaynaşma toplantısında  Gardrop Projesi kapsamında sponsorlar kanalıyla elde edilen giysileri de tıpkı bir tekstil mağazasından seçilip alınıyormuş gibi ihtiyacı olan öğrencilerin kullanımına sundu.

 

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  ve EBSOV Kadınlar Birliği Başkanı Berkay Eskinazi öğrencilere  öncelikle Kadınlar Birliğinin yaptığı özverili çalışmalar hakkında bilgi verdi. Girişimcilikle  ilgili bir konuşma yapan Eskinazi, öğrencilere atak, cesaretli ve araştırmacı olmaları yönünde tavsiyelerde bulundu. Sosyal olmanın da önemini vurgalayan Eskinazi derneklere ve sivil toplum kuruluşlarına üye olmanın önemine değinerek hayatta herşeyin para olmadığının altını çizdi.

 

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Kuloğlu öğrencilere iyi insan olmalarını, çalışmanın başarıyı getireceğini ve  gözlerindeki ışıltının hiç eksik olmamasını dilediğini belirtti.

 

Toplantıda öğrencilere  bir seminer veren Sosyolog Gül Kırçıl konuşmasında eğitimin önemine değindi. Eğitimin sadece diploma anlamına gelmediğinin altını çizen Kırçıl, aile içi eğitimin ve sosyal eğitimin önemini vurguladı.  Öğrencilere, araştırmacı ve çalışkan birey olmaları ve gazete, kitap okumaları yönünde tavsiyelerde bulunan Kırçıl, ayrıca gelir durumunun  geleceğin önünde bir engel olmadığını sadece parayla ve fiziksel güçle var olunmayacağının altını çizdi.

 

 Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< MAYIS 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle