EBSO Pazar Yeri
İZMİR İLE SALİHLİ ARASINDA KADIN KÖPRÜSÜ KURULDU

 

14 Aralık 2011 tarihinde, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde oluşturulan Kadınlar Birliği ile Vakfımız Kadınlar Birliği üyeleri Odamızda bir araya geldi.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni oluşumu olan Kadınlar Birliği üyeleri, Vakfımız bünyesinde 13 yıldır faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Kadınlar Birliği üyelerimizin tecrübelerinden faydalanmak üzere Odamıza bir ziyaret gerçekleştirdi. Odaya kayıtlı üyelerin eşlerinden oluşan 14 kişilik Salihli heyeti ev sahibi Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Vakfı Üyelerine özel olarak hazırladıkları menekşe sepetlerini sundu.

Salihli TSO Kadınlar Birliği Başkanı Dilek Gür, EBSO Vakfı Kadınlar Birliği Başkanı Hülya Kuloğlu’na, tarihte kullanılan ilk parayı sembolize eden bir plaket ve Salihli Kirazı’nı simgeleyen camdan bir biblo sundu. Gür, EBSO Vakfı’nın Kadınlar Birliği oluşumunun tecrübelerinden yararlanmayı ve iki kent arasında köprü olmayı hedeflediklerini söyledi. Çok kısa bir süre önce kurulduklarını ve bu zaman içinde üyeler arasında eşli bir kahvaltının yanı sıra, okullara mont dağıtımı, oyuncak ve hikaye kitabı kampanyası düzenlediklerini anlatan Dilek Gür, üyeler arasında sıcak ilişkiler kurmayı, aynı zamanda da Salihli için faydalı işler yapmayı amaçladıklarını ifade etti.

Vakfımız  Kadınlar Birliği’nin 13 yılda yaptıklarının özetlendiği bir sinevizyon gösterisinin izlenmesinden sonra detaylı bilgiler veren Kadınlar Birliği Başkanı Hülya Kuloğlu, eğitim bursu vermek ve okulların ihtiyaçlarını karşılamak gibi toplumsal sorumluluk projeleri konusunda çalışmalar yaptıklarını anlattı. Tiyatro topluluğu ve koro oluşturduklarını, sundukları gösterilerden ve konserlerden elde ettikleri geliri eğitime aktardıklarını belirten Kuloğlu, son olarak üyelerin ve eşlerinin tariflerinden oluşan “Sizin de  Çorbada Tuzunuz Olsun” kitabını bastırarak satışa sunduklarını anlattı.

EBSO Vakfı Sanayiciler Kulübü’nde  düzenlenen öğle yemeğinde sohbete devam eden üyeler, yapabilecekleri ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Kadınlar Birliği üyelerinin rol aldığı tiyatro gösterisini Salihli’de sunmak üzere sözleşen Kadınlar ve Kadınlar Birliği üyeleri, en kısa zamanda Salihli’de buluşmak üzere sözleşti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Site içi arama
EBSOV - Online Bağıs
EBSOV - Foto Albümü
 
 
  Kullanıcı Adı
  Şifre
 
 
 
Duyurular
Duyurular
GÜNCEL HABERLER
Etkinlikler
 
 
 
 
<< TEMMUZ 2020 >>
PztSalıÇrşPrşCmCtsPzr
0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Site Haritası     

Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı
Cumhuriyet Bulvarı No:63 İZMİR
Tel : +90 232 455 29 69 - Faks : +90 232 483 99 37
vakif@ebso.org.tr - www.ebsov.org.tr

Ege Bölgesi Sanayi OdasıTürkiye Odalar ve Borsalar Birliğiİzmir'in Girişimci KadınlarıABİGEM İzmir

 

 


Mobil Ödeme Bahis - enes batur gerçek kahraman full izle - family guy izle - Recep İvedik 6 izle - iss pyaar ko kya naam doon izle - the office izle